DTS20W21-41SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W21-41SA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT
Podatkovni listi: DTS20W21-41SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W21-41SA-LC
Številka dela DTS20W21-41SA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2175 pcs Podatkovni list DTS20W21-41SA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS20W21-41SA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 41
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W21-41SA-LC
Velik premer dobavljen 21-41 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT