DTS20W23-21JB
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W23-21JB
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20W23-21JB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W23-21JB
Številka dela DTS20W23-21JB Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1190 pcs Podatkovni list DTS20W23-21JB.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W23-21JB
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W23-21JB
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 21POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded