DTS20W23-53AD
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W23-53AD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN
Podatkovni listi: DTS20W23-53AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W23-53AD
Številka dela DTS20W23-53AD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1853 pcs Podatkovni list DTS20W23-53AD.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS20W23-53AD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W23-53AD
Velik premer dobavljen 23-53 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT FLANGE 53POS PIN