DTS20W23-55JC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W23-55JC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 55POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20W23-55JC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W23-55JC
Številka dela DTS20W23-55JC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1288 pcs Podatkovni list DTS20W23-55JC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W23-55JC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W23-55JC
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20W23-55JB
DTS20W23-55JB
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN RCPT 55POS FLANGE W/SKT