DTS20W25-19SE
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W25-19SE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20W25-19SE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W25-19SE
Številka dela DTS20W25-19SE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1140 pcs Podatkovni list DTS20W25-19SE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W25-19SE
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W25-19SE
Velik premer dobavljen 25-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material E Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20W25-19SD-6149 [V001]
DTS20W25-19SD-6149 [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 2810 pcs
Prenesi: DTS20W25-19SD-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS20W25-19SD-6149
DTS20W25-19SD-6149
Opis: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Na zalogi: 2749 pcs
Prenesi: DTS20W25-19SD-6149.pdf
RFQ
DTS20W25-19SE [V001]
DTS20W25-19SE [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS20W25-19SE [V001].pdf
DTS20W25-19SE-LC
DTS20W25-19SE-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT