DTS20W25-29HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W25-29HC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 29POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20W25-29HC.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W25-29HC
Številka dela DTS20W25-29HC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 29POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1209 pcs Podatkovni list DTS20W25-29HC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W25-29HC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W25-29HC
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 29POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded