DTS20W25-61HD
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W25-61HD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Podatkovni listi: DTS20W25-61HD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W25-61HD
Številka dela DTS20W25-61HD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1123 pcs Podatkovni list DTS20W25-61HD.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W25-61HD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W25-61HD
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS20W25-61HA [V001]
DTS20W25-61HA [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 1445 pcs
Prenesi: DTS20W25-61HA [V001].pdf
RFQ
DTS20W25-61JA
DTS20W25-61JA
Opis: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP