DTS20W25-61JC
pregled izdelka
Številka dela: DTS20W25-61JC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 61POS FLANGE W/SKT
Podatkovni listi: DTS20W25-61JC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS20W25-61JC
Številka dela DTS20W25-61JC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1072 pcs Podatkovni list DTS20W25-61JC.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS20W25-61JC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS20W25-61JC
Velik premer dobavljen 25-61 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 61POS FLANGE W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded