DTS24F15-15SE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F15-15SE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Podatkovni listi: DTS24F15-15SE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F15-15SE
Številka dela DTS24F15-15SE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1219 pcs Podatkovni list DTS24F15-15SE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24F15-15SE
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F15-15SE
Velik premer dobavljen 15-15 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material E Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS24F15-15SD3028
DTS24F15-15SD3028
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DTS24F15-15SD-3028
Na zalogi: 1844 pcs
Prenesi: DTS24F15-15SD3028.pdf
RFQ
DTS24F15-15SE3028
DTS24F15-15SE3028
Opis: DTS24F15-15SE-3028
Na zalogi: 2089 pcs
Prenesi: DTS24F15-15SE3028.pdf
RFQ
DTS24F15-15SE [V001]
DTS24F15-15SE [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS24F15-15SE [V001].pdf
DTS24F15-15SE-LC
DTS24F15-15SE-LC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Prenesi: DTS24F15-15SE-LC.pdf
DTS24F15-15SD [V001]
DTS24F15-15SD [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS24F15-15SD [V001].pdf
DTS24F15-15SE-6149 [V001]
DTS24F15-15SE-6149 [V001]
Prenesi: DTS24F15-15SE-6149 [V001].pdf
DTS24F15-15SDC021
DTS24F15-15SDC021
Prenesi: DTS24F15-15SDC021.pdf
Opis: JAM NUT RECEPTACLE
Prenesi: DTS24F15-15SD-6149.pdf
DTS24F15-15SD-6149 [V001]
DTS24F15-15SD-6149 [V001]
Prenesi: DTS24F15-15SD-6149 [V001].pdf
DTS24F15-15SE-6149
DTS24F15-15SE-6149
Opis: JAM NUT RECEPTACLE
Prenesi: DTS24F15-15SE-6149.pdf
DTS24F15-15SD-LC
DTS24F15-15SD-LC
Prenesi: DTS24F15-15SD-LC.pdf
DTS24F15-15SEC021
DTS24F15-15SEC021
Prenesi: DTS24F15-15SEC021.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika