DTS24F15-18PE
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F15-18PE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DTS24F15-18PE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F15-18PE
Številka dela DTS24F15-18PE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1474 pcs Podatkovni list DTS24F15-18PE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24F15-18PE
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F15-18PE
Velik premer dobavljen 15-18 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material E Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS24F15-18PEC021
DTS24F15-18PEC021
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 2214 pcs
Prenesi: DTS24F15-18PEC021.pdf
RFQ
DTS24F15-18PD-LC
DTS24F15-18PD-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Na zalogi: 1264 pcs
Prenesi: DTS24F15-18PD-LC.pdf
RFQ
DTS24F15-18PCC021
DTS24F15-18PCC021
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS24F15-18PCC021.pdf
DTS24F15-18PE-6149 [V001]
DTS24F15-18PE-6149 [V001]
Prenesi: DTS24F15-18PE-6149 [V001].pdf
DTS24F15-18PE-LC
DTS24F15-18PE-LC
Prenesi: DTS24F15-18PE-LC.pdf
DTS24F15-18PD [V001]
DTS24F15-18PD [V001]
Prenesi: DTS24F15-18PD [V001].pdf
DTS24F15-18PD
DTS24F15-18PD
Opis: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Prenesi: DTS24F15-18PD.pdf
DTS24F15-18PD-6149
DTS24F15-18PD-6149
Opis: JAM NUT RECEPTACLE
Prenesi: DTS24F15-18PD-6149.pdf
DTS24F15-18PE [V001]
DTS24F15-18PE [V001]
Prenesi: DTS24F15-18PE [V001].pdf
DTS24F15-18PE-6149
DTS24F15-18PE-6149
Opis: JAM NUT RECEPTACLE
Prenesi: DTS24F15-18PE-6149.pdf
DTS24F15-18PE3028
DTS24F15-18PE3028
Opis: DTS24F15-18PE-3028
Prenesi: DTS24F15-18PE3028.pdf
DTS24F15-18PD-6149 [V001]
DTS24F15-18PD-6149 [V001]
Prenesi: DTS24F15-18PD-6149 [V001].pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika