DTS24F15-19PB-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F15-19PB-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Podatkovni listi: DTS24F15-19PB-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F15-19PB-LC
Številka dela DTS24F15-19PB-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1667 pcs Podatkovni list DTS24F15-19PB-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS24F15-19PB-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F15-19PB-LC
Velik premer dobavljen 15-19 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material B Vrsta priključka Receptacle Housing
Material telesa Bulkhead - Front Side Nut
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS24F15-19PC-6149
DTS24F15-19PC-6149
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: JAM NUT RECEPTACLE
Na zalogi: 2486 pcs
Prenesi: DTS24F15-19PC-6149.pdf
RFQ
DTS24F15-19PC
DTS24F15-19PC
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP