DTS24F21-16SB-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F21-16SB-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT
Podatkovni listi: DTS24F21-16SB-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F21-16SB-LC
Številka dela DTS24F21-16SB-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1619 pcs Podatkovni list DTS24F21-16SB-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS24F21-16SB-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F21-16SB-LC
Velik premer dobavljen 21-16 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 16POS SKT