DTS24F23-55PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F23-55PC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DTS24F23-55PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F23-55PC
Številka dela DTS24F23-55PC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1102 pcs Podatkovni list DTS24F23-55PC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24F23-55PC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F23-55PC
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS24F23-55PB [V001]
DTS24F23-55PB [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: RECP ASSY
Na zalogi: 1918 pcs
Prenesi: DTS24F23-55PB [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-55PC-LC
DTS24F23-55PC-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Na zalogi: 1109 pcs
Prenesi: DTS24F23-55PC-LC.pdf
RFQ
DTS24F23-55PC [V001]
DTS24F23-55PC [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS24F23-55PC [V001].pdf
DTS24F23-55PCC021
DTS24F23-55PCC021
Prenesi: DTS24F23-55PCC021.pdf
DTS24F23-55PC-6149
DTS24F23-55PC-6149
Opis: JAM NUT RECEPTACLE
Prenesi: DTS24F23-55PC-6149.pdf
DTS24F23-55PC-6149 [V001]
DTS24F23-55PC-6149 [V001]
Prenesi: DTS24F23-55PC-6149 [V001].pdf
DTS24F23-55PB-LC
DTS24F23-55PB-LC