DTS24F23-55PD
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F23-55PD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Podatkovni listi: DTS24F23-55PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 976 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F23-55PD
Številka dela DTS24F23-55PD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 976 pcs Podatkovni list DTS24F23-55PD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24F23-55PD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F23-55PD
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded