DTS24F23-55PE-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F23-55PE-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Podatkovni listi: DTS24F23-55PE-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F23-55PE-LC
Številka dela DTS24F23-55PE-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1354 pcs Podatkovni list DTS24F23-55PE-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS24F23-55PE-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F23-55PE-LC
Velik premer dobavljen 23-55 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN