DTS24F23-55SD
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F23-55SD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Podatkovni listi: DTS24F23-55SD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 924 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F23-55SD
Številka dela DTS24F23-55SD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 924 pcs Podatkovni list DTS24F23-55SD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24F23-55SD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 55
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F23-55SD
Velik premer dobavljen 23-55 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS24F23-55SC-LC
DTS24F23-55SC-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT
Na zalogi: 1333 pcs
Prenesi: DTS24F23-55SC-LC.pdf
RFQ
DTS24F23-55SD-3028
DTS24F23-55SD-3028
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DTS24F23-55SD-3028
Na zalogi: 1246 pcs
Prenesi: DTS24F23-55SD-3028.pdf
RFQ
DTS24F23-55SC-6149 [V001]
DTS24F23-55SC-6149 [V001]
Opis: RECP ASSY
Prenesi: DTS24F23-55SC-6149 [V001].pdf
DTS24F23-55SC-3028
DTS24F23-55SC-3028
Opis: DTS24F23-55SC-3028
Prenesi: DTS24F23-55SC-3028.pdf
DTS24F23-55SD-LC
DTS24F23-55SD-LC