DTS24F25-19BN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F25-19BN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Podatkovni listi: DTS24F25-19BN.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F25-19BN
Številka dela DTS24F25-19BN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1861 pcs Podatkovni list DTS24F25-19BN.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS24F25-19BN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F25-19BN
Velik premer dobavljen 25-19 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT