DTS24F25-19JE
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F25-19JE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Podatkovni listi: DTS24F25-19JE.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 862 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F25-19JE
Številka dela DTS24F25-19JE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 862 pcs Podatkovni list DTS24F25-19JE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS24F25-19JE
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F25-19JE
Velik premer dobavljen 25-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded