DTS24F25-43SC-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS24F25-43SC-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
Podatkovni listi: DTS24F25-43SC-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24F25-43SC-LC
Številka dela DTS24F25-43SC-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1463 pcs Podatkovni list DTS24F25-43SC-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (20), 20 (23) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS24F25-43SC-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 43
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24F25-43SC-LC
Velik premer dobavljen 25-43 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT