DTS24W15-18BE
pregled izdelka
Številka dela: DTS24W15-18BE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT
Podatkovni listi: DTS24W15-18BE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS24W15-18BE
Številka dela DTS24W15-18BE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1719 pcs Podatkovni list DTS24W15-18BE.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS24W15-18BE
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS24W15-18BE
Velik premer dobavljen 15-18 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT