DTS26F11-98PA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F11-98PA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN
Podatkovni listi: DTS26F11-98PA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F11-98PA-LC
Številka dela DTS26F11-98PA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3100 pcs Podatkovni list DTS26F11-98PA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F11-98PA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 6
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F11-98PA-LC
Velik premer dobavljen 11-98 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 0.980" (24.89mm)
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material A Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F11-98JN
DTS26F11-98JN
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN PLUG 6POS STRGHT W/SKT
Na zalogi: 2579 pcs
Prenesi: DTS26F11-98JN.pdf
RFQ
DTS26F11-98PA [V001]
DTS26F11-98PA [V001]
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: PLUG ASSY
Na zalogi: 3004 pcs
Prenesi: DTS26F11-98PA [V001].pdf
RFQ
DTS26F11-98PB-LC
DTS26F11-98PB-LC
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Prenesi: DTS26F11-98PB-LC.pdf
DTS26F11-98PA-6149
DTS26F11-98PA-6149
Opis: PLUG ASSY
Prenesi: DTS26F11-98PA-6149.pdf
DTS26F11-98PA
DTS26F11-98PA
Opis: CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP