DTS26F15-15PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-15PC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DTS26F15-15PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-15PC
Številka dela DTS26F15-15PC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1594 pcs Podatkovni list DTS26F15-15PC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F15-15PC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-15PC
Velik premer dobavljen 15-15 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 15POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material C Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F15-15PCC021
DTS26F15-15PCC021
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: PLUG ASSY
Na zalogi: 2013 pcs
Prenesi: DTS26F15-15PCC021.pdf
RFQ
DTS26F15-15PD-LC
DTS26F15-15PD-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN
Na zalogi: 1630 pcs
Prenesi: DTS26F15-15PD-LC.pdf
RFQ
DTS26F15-15PC-LC
DTS26F15-15PC-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 15POS INLINE