DTS26F15-15SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-15SA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT
Podatkovni listi: DTS26F15-15SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-15SA-LC
Številka dela DTS26F15-15SA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2538 pcs Podatkovni list DTS26F15-15SA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (1), 20 (14) Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F15-15SA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-15SA-LC
Velik premer dobavljen 15-15 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm)