DTS26F15-15SC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-15SC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DTS26F15-15SC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-15SC
Številka dela DTS26F15-15SC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1818 pcs Podatkovni list DTS26F15-15SC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F15-15SC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 15
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-15SC
Velik premer dobavljen 15-15 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 15POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Threaded