DTS26F15-18AD
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-18AD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Podatkovni listi: DTS26F15-18AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-18AD
Številka dela DTS26F15-18AD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1806 pcs Podatkovni list DTS26F15-18AD.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F15-18AD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-18AD
Velik premer dobavljen 15-18 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm)