DTS26F15-18HC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-18HC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DTS26F15-18HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-18HC
Številka dela DTS26F15-18HC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1474 pcs Podatkovni list DTS26F15-18HC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F15-18HC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-18HC
Velik premer dobavljen 15-18 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded