DTS26F15-18SE-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-18SE-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
Podatkovni listi: DTS26F15-18SE-LC.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-18SE-LC
Številka dela DTS26F15-18SE-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1987 pcs Podatkovni list DTS26F15-18SE-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F15-18SE-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-18SE-LC
Velik premer dobavljen 15-18 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm)
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material E Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F15-18SD-LC
DTS26F15-18SD-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Na zalogi: 1552 pcs
Prenesi: DTS26F15-18SD-LC.pdf
RFQ
DTS26F15-18SN
DTS26F15-18SN
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 2848 pcs
Prenesi: DTS26F15-18SN.pdf
RFQ
DTS26F15-18SN [V003]
DTS26F15-18SN [V003]
Opis: PLUG ASSY
Prenesi: DTS26F15-18SN [V003].pdf
DTS26F15-18SN [V004]
DTS26F15-18SN [V004]
Opis: PLUG ASSY
Prenesi: DTS26F15-18SN [V004].pdf
DTS26F15-18SCC021
DTS26F15-18SCC021
Prenesi: DTS26F15-18SCC021.pdf
DTS26F15-18SE
DTS26F15-18SE