DTS26F15-19AD
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-19AD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Podatkovni listi: DTS26F15-19AD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-19AD
Številka dela DTS26F15-19AD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1926 pcs Podatkovni list DTS26F15-19AD.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F15-19AD
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-19AD
Velik premer dobavljen 15-19 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm)
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material D Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F15-19BB
DTS26F15-19BB
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Na zalogi: 3283 pcs
Prenesi: DTS26F15-19BB.pdf
RFQ
DTS26F15-19AA
DTS26F15-19AA
Opis: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE