DTS26F15-19SA
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F15-19SA
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DTS26F15-19SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F15-19SA
Številka dela DTS26F15-19SA Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2524 pcs Podatkovni list DTS26F15-19SA.pdf
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F15-19SA
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 19
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F15-19SA
Velik premer dobavljen 15-19 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material A Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F15-19SA3028
DTS26F15-19SA3028
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DTS26F15-19SA-3028
Na zalogi: 2371 pcs
Prenesi: DTS26F15-19SA3028.pdf
RFQ
DTS26F15-19PN-LC
DTS26F15-19PN-LC
Opis: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Na zalogi: 3591 pcs
Prenesi: DTS26F15-19PN-LC.pdf
RFQ
DTS26F15-19SAC021
DTS26F15-19SAC021
Opis: PLUG ASSY
Prenesi: DTS26F15-19SAC021.pdf
DTS26F15-19PNC021
DTS26F15-19PNC021
Opis: PLUG ASSY
Prenesi: DTS26F15-19PNC021.pdf
DTS26F15-19PN-6149
DTS26F15-19PN-6149
Prenesi: DTS26F15-19PN-6149.pdf
DTS26F15-19PN-6149 [V001]
DTS26F15-19PN-6149 [V001]
Prenesi: DTS26F15-19PN-6149 [V001].pdf
DTS26F15-19SA-6149 [V001]
DTS26F15-19SA-6149 [V001]
Prenesi: DTS26F15-19SA-6149 [V001].pdf
DTS26F15-19SA-LC
DTS26F15-19SA-LC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Prenesi: DTS26F15-19SA-LC.pdf
Opis: DTS26F15-19PN-3028
Prenesi: DTS26F15-19PN-3028.pdf
DTS26F15-19PN [V001]
DTS26F15-19PN [V001]
Prenesi: DTS26F15-19PN [V001].pdf
DTS26F15-19SA [V001]
DTS26F15-19SA [V001]
Prenesi: DTS26F15-19SA [V001].pdf
DTS26F15-19SA-6149
DTS26F15-19SA-6149
Prenesi: DTS26F15-19SA-6149.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika