DTS26F21-11SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F21-11SA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Podatkovni listi: DTS26F21-11SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F21-11SA-LC
Številka dela DTS26F21-11SA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2619 pcs Podatkovni list DTS26F21-11SA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 12 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F21-11SA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F21-11SA-LC
Velik premer dobavljen 21-11 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.640" (41.66mm)
Premer spojne gredi Electroless Nickel Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material A Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F21-11SA
DTS26F21-11SA
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP