DTS26F23-21PN-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F23-21PN-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN
Podatkovni listi: DTS26F23-21PN-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F23-21PN-LC
Številka dela DTS26F23-21PN-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1913 pcs Podatkovni list DTS26F23-21PN-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F23-21PN-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F23-21PN-LC
Velik premer dobavljen 23-21 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.770" (44.96mm)