DTS26F23-21SN
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F23-21SN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DTS26F23-21SN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F23-21SN
Številka dela DTS26F23-21SN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1613 pcs Podatkovni list DTS26F23-21SN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F23-21SN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F23-21SN
Velik premer dobavljen 23-21 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F23-21SE-LC
DTS26F23-21SE-LC
Proizvajalci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis: CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT