DTS26F25-24PC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F25-24PC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DTS26F25-24PC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 932 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F25-24PC
Številka dela DTS26F25-24PC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 932 pcs Podatkovni list DTS26F25-24PC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F25-24PC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 24
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F25-24PC
Velik premer dobavljen 25-24 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 13A, 23A Tok - Max / Contact Threaded