DTS26F25-29PN
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F25-29PN
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DTS26F25-29PN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F25-29PN
Številka dela DTS26F25-29PN Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2230 pcs Podatkovni list DTS26F25-29PN.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26F25-29PN
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F25-29PN
Velik premer dobavljen 25-29 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Threaded
Kontaktni material N (Normal) Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26F25-29PE-LC
DTS26F25-29PE-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE