DTS26F25-37JB-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26F25-37JB-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 39POS STRGHT SKT
Podatkovni listi: DTS26F25-37JB-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26F25-37JB-LC
Številka dela DTS26F25-37JB-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 39POS STRGHT SKT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1102 pcs Podatkovni list DTS26F25-37JB-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena DDTS26F25-37JB-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 37
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26F25-37JB-LC
Velik premer dobavljen 25-37 Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 37 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN PLUG 39POS STRGHT SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.890" (48.01mm)