DTS26W15-19SD-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W15-19SD-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Podatkovni listi: DTS26W15-19SD-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W15-19SD-LC
Številka dela DTS26W15-19SD-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1953 pcs Podatkovni list DTS26W15-19SD-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS26W15-19SD-LC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W15-19SD-LC
Velik premer dobavljen 15-19 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.280" (32.51mm)