DTS26W19-32SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W19-32SA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Podatkovni listi: DTS26W19-32SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W19-32SA-LC
Številka dela DTS26W19-32SA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2132 pcs Podatkovni list DTS26W19-32SA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS26W19-32SA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W19-32SA-LC
Velik premer dobavljen 19-32 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.520" (38.61mm)