DTS26W21-11SE
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W21-11SE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: DTS26W21-11SE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W21-11SE
Številka dela DTS26W21-11SE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1223 pcs Podatkovni list DTS26W21-11SE.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26W21-11SE
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W21-11SE
Velik premer dobavljen 21-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 11POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 23A Tok - Max / Contact Threaded