DTS26W21-16AE
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W21-16AE
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
Podatkovni listi: DTS26W21-16AE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W21-16AE
Številka dela DTS26W21-16AE Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1746 pcs Podatkovni list DTS26W21-16AE.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS26W21-16AE
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W21-16AE
Velik premer dobavljen 21-16 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.640" (41.66mm)