DTS26W21-16SA-LC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W21-16SA-LC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT
Podatkovni listi: DTS26W21-16SA-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W21-16SA-LC
Številka dela DTS26W21-16SA-LC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2792 pcs Podatkovni list DTS26W21-16SA-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Shielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena DDTS26W21-16SA-LC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W21-16SA-LC
Velik premer dobavljen 21-16 Vstavi material Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG STRGHT 16POS SKT
Tok - Max / Contact Threaded Material spenjanja oreškov, plating 1.640" (41.66mm)
Premer spojne gredi Chromate over Cadmium Kontaktiraj obliko Plastic
Kontaktni material A Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DTS26W21-16SB3028
DTS26W21-16SB3028
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: DTS26W21-16SB-3028
Na zalogi: 1777 pcs
Prenesi: DTS26W21-16SB3028.pdf
RFQ
DTS26W21-16SA [V001]
DTS26W21-16SA [V001]
Opis: PLUG ASSY
Na zalogi: 2199 pcs
Prenesi: DTS26W21-16SA [V001].pdf
RFQ
DTS26W21-16SA
DTS26W21-16SA
Opis: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP