DTS26W23-53PD
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W23-53PD
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DTS26W23-53PD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W23-53PD
Številka dela DTS26W23-53PD Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1284 pcs Podatkovni list DTS26W23-53PD.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26W23-53PD
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 53
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W23-53PD
Velik premer dobavljen 23-53 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Threaded