DTS26W25-24HC
pregled izdelka
Številka dela: DTS26W25-24HC
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Podatkovni listi: DTS26W25-24HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DTS26W25-24HC
Številka dela DTS26W25-24HC Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1555 pcs Podatkovni list DTS26W25-24HC.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Druga imena DDTS26W25-24HC
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca DTS26W25-24HC
Velik premer dobavljen 25-24 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS
Trenutna ocena 13A, 23A Tok - Max / Contact Threaded