2201/18RD-100
DaburnDaburn
2201/18RD-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2201/18RD-100
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 18AWG RED 100'
Podatkovni listi: 2201/18RD-100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2201/18RD-100
Številka dela 2201/18RD-100 Proizvajalec Daburn
Opis HOOK-UP STRND 18AWG RED 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2117 pcs Podatkovni list 2201/18RD-100.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost 600V
Serija MIL-W-16878 Type B Ocene UL Style 1429
Druga imena 2201/18 RD-100 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 100.0' (30.5m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Red Jakna (izolacija) Debelina 0.010" (0.25mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Premer jacket (izolacije) 0.070" (1.78mm)
Lastnosti - natančen opis 18 AWG Hook-Up Wire 19/30 Red 600V 100.0' (30.5m)