2201/24GR-100
DaburnDaburn
2201/24GR-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2201/24GR-100
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 24AWG GREEN 100'
Podatkovni listi: 2201/24GR-100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2201/24GR-100
Številka dela 2201/24GR-100 Proizvajalec Daburn
Opis HOOK-UP STRND 24AWG GREEN 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3777 pcs Podatkovni list 2201/24GR-100.pdf
Žični merilnik 24 AWG Napetost 600V
Serija MIL-W-16878 Type B Ocene UL Style 1429
Druga imena Q1425978C delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks Dolžina 100.0' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Green
Jakna (izolacija) Debelina 0.010" (0.25mm) Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Premer jacket (izolacije) 0.046" (1.17mm) Lastnosti -
natančen opis 24 AWG Hook-Up Wire 19/36 Green 600V 100.0' (30.5m) Conductor Strand 19/36