2215/16GY-1000
DaburnDaburn
2215/16GY-1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2215/16GY-1000
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 16AWG GRAY 1000'
Podatkovni listi: 2215/16GY-1000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 354 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 354 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2215/16GY-1000
Številka dela 2215/16GY-1000 Proizvajalec Daburn
Opis HOOK-UP STRND 16AWG GRAY 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 354 pcs Podatkovni list 2215/16GY-1000.pdf
Žični merilnik 16 AWG Napetost 1000V
Serija MIL-W-16878 Type C Ocene UL Style 1430
Druga imena 2215/16 GY-1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 1000.0' (304.8m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Gray Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Premer jacket (izolacije) 0.093" (2.36mm)
Lastnosti - natančen opis 16 AWG Hook-Up Wire 19/29 Gray 1000V 1000.0' (304.8m)