2215/22GY-1000
DaburnDaburn
2215/22GY-1000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2215/22GY-1000
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 22AWG GRAY 1000'
Podatkovni listi: 2215/22GY-1000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 606 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 606 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2215/22GY-1000
Številka dela 2215/22GY-1000 Proizvajalec Daburn
Opis HOOK-UP STRND 22AWG GRAY 1000' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 606 pcs Podatkovni list 2215/22GY-1000.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost 1000V
Serija MIL-W-16878 Type C Ocene UL Style 1430
Druga imena 2215/22 GY-1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 1000.0' (304.8m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Gray Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Premer jacket (izolacije) 0.062" (1.57mm)
Lastnosti - natančen opis 22 AWG Hook-Up Wire 7/30 Gray 1000V 1000.0' (304.8m)