2451/36WH-500
DaburnDaburn
2451/36WH-500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2451/36WH-500
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 36AWG WHITE 500'
Podatkovni listi: 2451/36WH-500.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 142 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2451/36WH-500
Številka dela 2451/36WH-500 Proizvajalec Daburn
Opis HOOK-UP STRND 36AWG WHITE 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142 pcs Podatkovni list 2451/36WH-500.pdf
Žični merilnik 36 AWG Napetost 300V
Serija 2451 Ocene -
Druga imena 2451/36 WH-500 delovna temperatura -90°C ~ 250°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 500.0' (152.4m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne White Jakna (izolacija) Debelina 0.0020" (0.051mm)
Jakna (izolacijski material) Polytetrafluoroethylene (PTFE) Premer jacket (izolacije) 0.010" (0.25mm)
Lastnosti - natančen opis 36 AWG Hook-Up Wire 7/44 White 300V 500.0' (152.4m)