2615/30-WH-500
DaburnDaburn
2615/30-WH-500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2615/30-WH-500
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 30AWG WHITE 500'
Podatkovni listi: 2615/30-WH-500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2615/30-WH-500
Številka dela 2615/30-WH-500 Proizvajalec Daburn
Opis HOOK-UP STRND 30AWG WHITE 500' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1403 pcs Podatkovni list 2615/30-WH-500.pdf
Žični merilnik 30 AWG Napetost 300V
Serija - Ocene UL Style 3132
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 500.0' (152.4m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.016" (0.41mm) Jakna (izolacijski material) Silicone Rubber
Premer jacket (izolacije) 0.043" (1.09mm) Lastnosti -
natančen opis 30 AWG Hook-Up Wire 7/38 White 300V 500.0' (152.4m) Conductor Strand 7/38