2616/22-WH-100
DaburnDaburn
2616/22-WH-100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2616/22-WH-100
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100'
Podatkovni listi: 2616/22-WH-100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2616/22-WH-100
Številka dela 2616/22-WH-100 Proizvajalec Daburn
Opis HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2642 pcs Podatkovni list 2616/22-WH-100.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost 600V
Serija - Ocene UL Style 3135
delovna temperatura -40°C ~ 200°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 100.0' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Jakna (izolacija) Debelina 0.031" (0.80mm) Jakna (izolacijski material) Silicone Rubber
Premer jacket (izolacije) 0.091" (2.31mm) Lastnosti -
natančen opis 22 AWG Hook-Up Wire 17/34 White 600V 100.0' (30.5m) Conductor Strand 17/34