CRT12-2.5BK-50
DaburnDaburn
CRT12-2.5BK-50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRT12-2.5BK-50
Proizvajalec / znamka: Daburn
Opis izdelka HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 50'
Podatkovni listi: CRT12-2.5BK-50.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 156 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRT12-2.5BK-50
Številka dela CRT12-2.5BK-50 Proizvajalec Daburn
Količina na voljo 156 pcs Podatkovni list CRT12-2.5BK-50.pdf
Žični merilnik 12 AWG Napetost 12.5kV
Serija MIL-Spec QQ-W-343 and Mil-W-16878, CRT Ocene -
delovna temperatura -90°C ~ 200°C Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Barva jakne Black Jakna (izolacija) Debelina -
Jakna (izolacijski material) Polytetrafluoroethylene (PTFE) Premer jacket (izolacije) 0.152" (3.86mm)
Lastnosti - natančen opis 12 AWG Hook-Up Wire 19/25 Black 12.5kV 50.00' (15.24m)